Samarbeidspartnere

Våre samarbeidspartnere...

Våre samarbeidspartnere er kjente og betydelige aktører i byens næringsliv. Sponsoravtalene er svært viktig for golfsenterets drift, og vi er svært stolte over å kunne presentere alle vår samarbeidspartnere her.

Våre samarbeidspartnere støtter opp om golfen, så vi håper du som golfspiller også støtter opp om dem og benytter dem når du har behov for varer eller tjenester.

 

Danske Bank

Kontaktpersoner:

Torgeir Fossli - 906 40 906 - tofo@danskebank.no

Ivar Morten Fuglem - ivf@danskebank.no

Roy Nesset - 991 64 200 - rone@danskebank.no

Besøk vår nettside her...

Trondheim Øyelegesenter AS

Kontaktperson:

Rune Bjerke - 951 74 854 - rune@brillefri.no

Besøk vår nettside her...  

Coca-Cola

Kontaktperson:

Sigfred Eiriksson - 913 53 275 - seirikson@cokecce.com

Robert Halseth – 480 13 737 - rhalseth@ccep.com

Besøk vår nettside her...  

Quality Hotel Panorama

Kontaktperson:

Bjørnar A. Kristiansen - 911 23 650 - bjornar.kristiansen@choice.no

Besøk vår nettside her...

HK Reklamebyrå

Kontaktpersoner:

Dag Berg - 73 83 38 00 - 901 44 192 - dag@h-k.no

Olav Svartøien - 73 83 38 00 - olav@h-k.no

Besøk vår nettside her...

Adresseavisen

Kontaktperson:

Andre Håskjold - 951 03 376 - andre@trondelagspakken.no

Tone-Lill Reitan - tone-lill.reitan@adresseavisen.no

Besøk vår nettside her... 

Danske Markets

Besøk vår nettside her... 

Byåsen Trevare

Kontaktperson:

Lars Johansen - 932 06 989 - lars@byasentrevare.no

Besøk vår nettside her...

Bygger’n

Besøk vår nettside her... 

Smith Stål

Besøk vår nettside her... 

Svenil Skilt & Dekor

Kontaktperson:

Christian Skare - 402 16 096 - christian@svenil.no

Besøk vår nettside her...

Røskaft Kjøkken

Kontaktperson:

Petter Røskaft - 911 19 222 - petter@roskaft.no

Besøk vår nettside her... 

Strandveien Auto

Kontaktperson:

John Olav Krogstad - 926 80 960 - JohnOlav.Krogstad@strandveienauto.no

Bjørn Krogstad - bjorn.krogstad@strandveienauto.no

Besøk vår nettside her...

Three Lions

Kontaktperson:

Adrian Douglas - dougie@threelions.no

Besøk vår nettside her... 

Kremmer'n

Kontaktperson:

Geir Pedersen - 922 20 088 – lypeders@online.no

Besøk vår nettside her... 

Danica Pensjon

Kontaktperson:

Kjell-Øyvind Nygård - kjell.o.nygard@danica.no

Øyvind Krag Ingul - yin@danica.no

Besøk vår nettside her... 

Proaktiv Eiendomsmegling

Kontaktperson:

Mads Kirkeslett – 970 59 235 - mk@proaktiv.no

Besøk vår nettside her... 

Sulland Trondheim

Kontaktperson:

Tor Martin Johansen - 992 05 255 - tor.johansen@sulland.no

Besøk vår nettside her...

R. Kjeldsberg AS

Kontaktperson:

Ole Petter Bjørseth - 992 36 405 - Ole.Petter.Bjorseth@kjeldsberg.no

Besøk vår nettside her...

Formue Norge AS

Kontaktperson:

Birk Ravndal – 920 36 890 - birk.ravndal@formue.no

Besøk vår nettside her...

Abilator

Kontaktperson: Reidar Stølan - 960 15 599 - rs@abilator.no

Besøk vår nettside her...