Samarbeidspartnere

Våre samarbeidspartnere...

Våre samarbeidspartnere er kjente og betydelige aktører i byens næringsliv. Sponsoravtalene er svært viktig for golfsenterets drift, og vi er svært stolte over å kunne presentere alle vår samarbeidspartnere her.

Våre samarbeidspartnere støtter opp om golfen, så vi håper du som golfspiller også støtter opp om dem og benytter dem når du har behov for varer eller tjenester.

 

Danske Bank

Kontaktpersoner:

Torgeir Fossli - 906 40 906 - tofo@danskebank.no

Ivar Morten Fuglem - ivf@danskebank.no

Roy Nesset - 991 64 200 - rone@danskebank.no

 

Trondheim Øyelegesenter AS

Kontaktperson:

Rune Bjerke - 951 74 854 - rune@brillefri.no

 

Idéhus Trondheim AS

Kontaktpersoner:

Morten Sørensen - 416 34 790 - morten.sorensen@idehus.no

Pål By - 926 18 186 - paal.by@idehus.no

 

 

Nardo Bil

Kontaktperson:

Tom Bendiksen - 970 71 788 - tom.bendiksen@nardobil.no

 

Coca-Cola

Kontaktperson:

Sigfred Eiriksson - 913 53 275 - seirikson@ccep.com

Robert Halseth – 480 13 737 - rhalseth@ccep.com

  

Quality Hotel Panorama

Kontaktperson:

Bjørnar A. Kristiansen - 911 23 650 - bjornar.kristiansen@choice.no

 

HK Reklamebyrå

Kontaktpersoner:

Dag Berg - 73 83 38 00 - 901 44 192 - dag@h-k.no

Olav Svartøien - 73 83 38 00 - olav@h-k.no

 

Adresseavisen

Kontaktperson:

Andre Håskjold - 951 03 376 - andre@trondelagspakken.no

Tone-Lill Reitan - tone-lill.reitan@adresseavisen.no

 

Danske Markets

Kontaktperson:

 

Byåsen Trevare

Kontaktperson:

Lars Johansen - 932 06 989 - lars@byasentrevare.no

 

Rosenborg Reklame

Kontaktperson:

Bjarne Berg - 73 89 00 33 - bjarne@rosenborgreklame.no

 

Formuesforvaltning Aktiv

Kontaktperson:

Birk Ravndal - 920 36 890 - Birk.Ravndal@formue.no

 

Bygger’n

Kontaktperson:

 

Smith Stål

Kontaktperson:

 

Svenil Skilt & Dekor

Kontaktperson:

Christian Skare - 402 16 096 - christian@svenil.no

 

Røskaft Kjøkken

Kontaktperson:

Petter Røskaft - 911 19 222 - petter@roskaft.no

 

 

Strandveien Auto

Kontaktperson:

Håkon Fallan - 926 64 444 - hakon.fallan@strandveienauto.no

Bjørn Krogstad - bjorn.krogstad@strandveienauto.no

 

Three Lions

Kontaktperson:

Adrian Douglas - dougie@threelions.no

 

Kremmer'n

Kontaktperson:

Geir Pedersen - 922 20 088 – lypeders@online.no

 

Porsche Center Trondheim AS

Kontaktperson:

Håvard Lehn - 453 92 733 - havard.lehn@porsche-trondheim.no

 

Danica Pensjon

Kontaktperson:

Kjell-Øyvind Nygård - kjell.o.nygard@danica.no